Technická podpora

Prodloužená záruka

Podmínky pro poskytování prodloužené záruky

U vybraných produktů poskytujeme delší záruku, než je evropská dvouletá záruka. Délka záruky je vyznačena v detailu položky v e-shopu, nebo ve webovém katalogu a může dosahovat až 6, nebo i více let.. Pokud je v detailu položky uvedena záruka „Standardní“ jedná se o evropskou záruku 2 roky pro konečné spotřebitele B2C (domácnosti) a záruku 1 rok pro firemní B2B odběratele (podnikatelské subjekty). V takovém případě nemůže být prodloužená záruka námi nabídnuta. Pokud je v detailu položky nebo ve webovém katalogu uvedena záruka jiná než standardní (delší), platí tato prodloužená záruka po registraci světelné aplikace shodně, pro obě skupiny odběratelů. V případě, že není aplikace registrována nebo akceptována, prodloužená záruka neplatí, platí záruka standardní.

Prodloužená záruční doba je námi garantovaná a vchází v platnost dnem akceptace formuláře ze strany společnosti NBB bohemia s.r.o.. Jedná se o nadstandardní záruční dobu, která je poskytována pouze na základě registrace aplikace a je poskytována nad rámec standardní záruční lhůty, která obecně platí v evropských zemích. Tímto poskytujeme benefit naším přímým zákazníkům, který lze jednoduše přesunout na aplikace jejich odběratelů.

Tato rozšířená záruka platí na vybrané výrobky, které jsou částí, nebo tvoří celou osvětlovací soustavu, kde všechny komponenty mají prověřenou kvalitu a kde výrobce komponentů poskytl prodlouženou záruku. Prodlouženou záruku tedy můžeme poskytovat jen v případech, kdy je zajištěna stabilní a praxí prověřená kvalita všech komponentů osvětlovací soustavy, tedy nejen předřadníků, ale také světelných zdrojů, nebo všech ostatních částí. Prodloužená záruka platí pouze při použití doporučených světelných zdrojů, například NARVA, nebo jiných, které jsou dodávány výhradně jako součást dodávky osvětlovací soustavy naší společností. Při použití jiných světelných zdrojů, které jsou dodávány z externích dodávek nemůžeme garantovat prodlouženou záruku, protože i značkoví výrobci vyrábí část své produkce v Číně, a naše společnost se nemůže zaručit za jejich kvalitu. Pokud se chceme tedy přihlásit k odpovědnosti za osvětlovací soustavu po delší dobu než je standardní záruční doba, musí být splněny podmínky, které můžeme akceptovat. K získání rozšířené záruky musí být aplikace konečného zákazníka zaregistrována u NBB Bohemia s.r.o., a společnost NBB Bohemia s.r.o. musí platnost registrace písemně potvrdit (akceptovat). Neakceptovaná registrace společností NBB Bohemia s.r.o. je neplatná. Registrace musí být provedena přes formulář zobrazený níže, před uvedením osvětlovací soustavy do provozu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.