Reference

Botanická zahrada hl. m. Prahy

Botanická zahrada hl. m. Prahy

Světelné zdroje pro osvětlení jezírka jsou umístěny pod vodní hladinou, proto je využita nízkovoltová aplikace a použity speciální LED reflektory s vysokým krytím (IP68). Dále byl požadavek na barevné osvětlení tunelu pod jezírkem a informačních tabulí. Zde byly využity LED bílé a RGB s možností dálkového ovládání. U osvětlení vodopádu byla požadována možnost vytvoření barevné nálady dle potřeby. K tomuto účelu byly využity LED RGB reflektory, které byly umístěny přímo na skálu pod vodopád. Tyto reflektory jsou řiditelné pomocí dálkového ovládání.

Díky využití LED technologie s inteligentním řízením od firmy Sunricher je celá tato aplikace především energeticky nenáročná a flexibilní.

Návrh a realizace osvětlení vodních ploch v tropickém skleníku Fata Morgana v pražské Troji

Společnost NBB Bohemia navrhla a realizovala řešení osvětlení v tropickém skleníku Fata Morgana v pražské Troji, který je evropským unikátem. Předmětem zakázky bylo osvětlení vodních ploch, jezírka a vodopádu, a dalších prostorů v expozici.


Fotografie z realizaceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.