Technická podpora

Elektronická výměna dat

Automatická výměna dat mezi různými typy informačních systémů.

Elektronická výměna dat umožňuje našim obchodním partnerům získavat plně automaticky ak­tuální individuální ceníky, obchodní doklady, informační SMS nebo e-maily či nabízí možnost napojení partnerských e-shopů na naše data. Tyto služby jsou zcela zdarma.

V rámci zkvalitňování našich služeb poskytujeme našim odběratelům různé typy elektronických služeb. Odesílání informačních e-mailů a SMS v průběhu zpracování objednávky je samozřejmostí. Navíc poskytujeme elektronická data formou XLM feedů pro napojení e-shopů a elektronický přenos dokumentů ve formátu ISDOC.

Pro provozovatele e-shopů poskytujeme rozšířený XML feed pro nahrání produktových dat. Jedná se o speciální datový soubor ve formátu XML, který obsahuje informace o nabízených položkách (název, popis, cena, dostupnost, akce apod). V případě požadavků můžeme XML FEED jakkoliv upravit, nebo připravit individuální FEED.

Standardizovaný feed podle zbozi.cz  https://www.nbb.cz/zbozi.xml
Standardizovaný feed podle heureka.cz   https://www.nbb.cz/heureka.xml
Rozšířený feed pro informační systémy https://www.nbb.cz/odberatel.xml
Feed technických dat https://www.nbb.cz/xml/technical-data
Dostupnostní feed https://www.nbb.cz/xml/availability

Všechny odkazy obsahují data pro českou mutaci. Data pro slovenské odběratele je možné stahovat ze stejné url adresy s přidáním parametru ?lan­guage=sk, popřípadě ?language=en pro feed pro zahraniční e-shopy. Příklad celé adresy XML feedu s daty pro zahraniční odběratele je https://www.nbb.cz/odberatel.xml?language=sk.

V případě zájmu o čerpání nebo rozšíření těchto služeb můžete kontaktovat naší zákaznickou linku    +420 414 120 578

Přehled elektronických služeb ke stažení
Přehled elektronických služeb.pdf (238.45 kB)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.