Společnost

Naši významní dodavatelé

Naši dodavatelé

Renomovaní výrobci osvětlovací techniky v naší nabídce.

Naše společnost dodává více jak 5.000 položek osvětlovací techniky. Velkou část položek z našeho sortimentu představují výrobky renomovaných a celosvětově uznávaných firem. S některými jsme uzavřeli smlouvu o exkluzivním obchodním zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku. Na této stránce bychom Vám chtěli jednotlivé výrobce představit. 

 

OSRAM

 

Naše společnost je přímým odběratelem společnosti OSRAM Česká republika s.r.o. na poli elektronických předřadníků pro zářivky a dále LED driverů včetně stmívatelných DALI variant.

  • Internetové stránky OSRAM

VALOYA

Naše společnost je přímým odběratelem výrobce VALOYA – specialistu na LED pěstební osvětlení. Jedná se o celosvětově působící společnost držící několik patentů týkajících se pěstebního osvětlování a je tak právem řazena mezi leadery současného trhu s pěstebním LED osvětlením. Spektrum nabízených výrobkům plně pokrývá potřeby v oboru pěstitelství: skleníky, akvaponické farmy, vertikální farmy, horizontální farmy a to včetně výzkumně vědeckých aplikací s řízenými průběhy spektra během pěstebního dne (spolupracá se firmou Microsoft). Naše společnost je vnímaná jako partner společnosti VALOYA pro ČR; naše společnost má plnou podporu a přístup k know-how pracovníků firmy VALOYA (20% biologů) včetně přístupu do „VALOYA ONLINE TOOLS“ pro rychlý a precizní návrh osvětlovací soustavy s použitím svítidel VALOYA se speciálními pěstebními spektry.

Mezi nejčastěji projektovaným aplikacemi patří osvětlení pro: rajčata, listovou zeleninu, bylinky, léčebné konopí (všechny fáze růstu), microgreens, sladkovodní a slanovodní řasy…

Přečtěte si náš odborný článek ZDE

  • Internetové stránky VALOYA

NARVA GERMANY

G. L. E. – Gesellschaft für lichttechnische Erzeugnisse mbH 

NARVA G.L.E. se sídlem a výrobou v Berlíně je dlouhodobým členem asociace značky NARVA pro oblast vysokotlakých výbojek. Od roku 2017 společnost získala rozšířené povolení od asociace značky NARVA k uvádění dalších skupin světelných zdrojů pod značkou NARVA jako jsou: zdroje LED, fluorescentní lineární zářivky, kompaktní zářivky a další. Tím je zachovaná kontinuita dodávek těchto zdrojů pod zn. NARVA po tom, co společnost NARVA LICHTQUELLEN GmBH CO+KG ukončila výrobu zejména tradičních fluorescentních zdrojů pro všeobecné osvětlování i speciální použití. Naše společnost je výhradním distributorem této firmy pro ČR a SR.

ECOLIGHT.LT

Elektros taupymo sprendimai, UAB

Litevská společnost ECOLIGHT (ISO 9001, ISO 14001,OHSAS 18001) je velice dynamicky rostoucí výrobce svítidel typu low bay / middle bay high bay / pro indoor / outdoor / agresivní prostředí / ATEX a její produkty patří mezi to nejlepší, co lze na evropském trhu v současné době pořídit. Jejich patentované konstrukce svítidel T5 SAULA/LUMINA/ELUMA byly s úspěchem modifikovany pro použití s LED technologiemi výrobců PHILIPS, OSRAM, TRIDONIC. Firma je zařazena do programu PHILIPS ENABLED a ze strany společnosti PHILIPS je jí poskytovaná široká technická podpora, podpořená projektovým řízením a vysokým stupněm certifikace (ENEC). Naše společnost je jediným partnerem v ČR, která je společností ECOLIGHT určena jako distributor všech výrobků značky ECOLIGHT.

HELVAR

Finský výrobce magnetických a elektronických předřadníků pro zářivky, výbojky a driverů pro LED zdroje se řadí mezi světové lídry v oboru osvětlování. Helvar má také samostatnou divizi pro systémy řízení osvětlení se sídlem v Anglii. Naše společnost navrhuje a dodává řidící systémy HELVAR zj. na bázi protokolu DALI včetně vizualizace osvětlovací soustavy.

 

NARVA SPEZIALLAMPEN PLAUEN

Vosla GmbH

Narva (Vosla) je významný světový výrobce širokého spektra speciálních žárovek pro zdravotnickou techniku, vědecké přístroje, kolejová vozidla, letištního osvětlení a žárovek pro automobily.

IWASAKI ELECTRIC Co Ltd

JAPAN-TOKYO

EYE IWASAKI je významný světový výrobce vysoce efektivních vysokotlakých výbojek, výbojkových svítidel, halogenových žárovek a LED svítidel

JENBO CHINA

Jenbo Lighting International Co., Ltd.

JENBO je významný výrobce vysoce kvalitních keramických výbojek, studiových výbojek a elektronických předřadníků.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.