Společnost

Naši významní dodavatelé

Naši dodavatelé

Renomovaní výrobci osvětlovací techniky v naší nabídce.

Naše společnost dodává více jak 5.000 položek osvětlovací techniky. Velkou část položek z našeho sortimentu představují výrobky renomovaných a celosvětově uznávaných firem. S některými jsme uzavřeli smlouvu o exkluzivním obchodním zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku. Na této stránce bychom Vám chtěli jednotlivé výrobce představit. 

 

NARVA GERMANY

G. L. E. – Gesellschaft für lichttechnische Erzeugnisse mbH 

NARVA G.L.E. se sídlem a výrobou v Berlíně je dlouhodobým členem asociace značky NARVA pro oblast vysokotlakých výbojek. Od roku 2017 společnost získala rozšířené povolení od asociace značky NARVA k uvádění dalších skupin světelných zdrojů pod značkou NARVA jako jsou: zdroje LED, fluorescentní lineární zářivky, kompaktní zářivky a další. Tím je zachovaná kontinuita dodávek těchto zdrojů pod zn. NARVA po tom, co společnost NARVA LICHTQUELLEN GmBH CO+KG ukončila výrobu zejména tradičních fluorescentních zdrojů pro všeobecné osvětlování i speciální použití. Naše společnost je výhradním distributorem této firmy pro ČR a SR.

ECOLIGHT.LT

Elektros taupymo sprendimai, UAB

Litevská společnost ECOLIGHT (ISO 9001, ISO 14001,OHSAS 18001) je velice dynamicky rostoucí výrobce svítidel typu low bay / middle bay high bay / pro indoor / outdoor / agresivní prostředí / ATEX a její produkty patří mezi to nejlepší, co lze na evropském trhu v současné době pořídit. Jejich patentované konstrukce svítidel T5 SAULA/LUMINA/ELUMA byly s úspěchem modifikovany pro použití s LED technologiemi výrobců PHILIPS, OSRAM, TRIDONIC. Firma je zařazena do programu PHILIPS ENABLED a ze strany společnosti PHILIPS je jí poskytovaná široká technická podpora, podpořená projektovým řízením a vysokým stupněm certifikace (ENEC). Naše společnost je jediným partnerem v ČR, která je společností ECOLIGHT určena jako distributor všech výrobků značky ECOLIGHT.

NARVA SPEZIALLAMPEN PLAUEN

Vosla GmbH

Narva (Vosla) je významný světový výrobce širokého spektra speciálních žárovek pro zdravotnickou techniku, vědecké přístroje, kolejová vozidla, letištního osvětlení a žárovek pro automobily.

ELT España

Poligono Industrial de Malpica, Calle E num. 11
E-50016 ZARAGOZA (ESPAÑA)

ELT je významný evropský výrobce kvalitních elektronických i magnetických předřadníků pro zářivky, výbojky a LED komponentů. Více o výrobě ELT a výhodách spolupráce zde.

IWASAKI ELECTRIC Co Ltd

JAPAN-TOKYO

EYE IWASAKI je významný světový výrobce vysoce efektivních vysokotlakých výbojek, výbojkových svítidel, halogenových žárovek a LED svítidel

JENBO CHINA

Jenbo Lighting International Co., Ltd.

JENBO je významný výrobce vysoce kvalitních keramických výbojek, studiových výbojek a elektronických předřadníků.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.