Společnost

Naši významní dodavatelé

Naši dodavatelé

Renomovaní výrobci osvětlovací techniky v naší nabídce.

Naše společnost dodává více jak 5.000 položek osvětlovací techniky. Velkou část položek z našeho sortimentu představují výrobky renomovaných a celosvětově uznávaných firem. S některými jsme uzavřeli smlouvu o exkluzivním obchodním zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku. Na této stránce bychom Vám chtěli jednotlivé výrobce představit. 

 

NARVA GERMANY

NARVA LIGHTQUELLEN GmbH+CO. Kg

Narva je významný světový výrobce širokého spektra zářivkových trubic, startérů, výbojek, autožárovek a další osvětlovací techniky. OEM výrobce značek Philips, GE, Barö, Aura, Sera, Selum a dalších …

NARVA SPEZIALLAMPEN PLAUEN

Vosla GmbH

Narva (Vosla) je významný světový výrobce širokého spektra speciálních žárovek pro zdravotnickou techniku, vědecké přístroje, kolejová vozidla, letištního osvětlení a žárovek pro automobily.

ELT España

Poligono Industrial de Malpica, Calle E num. 11
E-50016 ZARAGOZA (ESPAÑA)

ELT je významný evropský výrobce kvalitních elektronických i magnetických předřadníků pro zářivky, výbojky a LED komponentů. Více o výrobě ELT a výhodách spolupráce zde.

IWASAKI ELECTRIC Co Ltd

JAPAN-TOKYO

EYE IWASAKI je významný světový výrobce vysoce efektivních vysokotlakých výbojek, výbojkových svítidel, halogenových žárovek a LED svítidel

JENBO CHINA

Jenbo Lighting International Co., Ltd.

JENBO je významný výrobce vysoce kvalitních keramických výbojek, studiových výbojek a elektronických předřadníků.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.