Společnost

O nás

Centrála v Benešově nad Ploučnicí

Sídlo vedení společnosti

Stručná charakteristika

Velkoobchod se svítidly, světelné zdroje, výroba svítidel, výroba LED žárovek, výpočty osvětlení, realizace světelných soustav. Svítidla Ecolight, Shylux, Valoya. Výbojková svítidla, zářivková svítidla, LED svítidla, průmyslová svítidla, nouzová svítidla, prachotěsy, výbojky, retrofity, žárovky, zářivky, elektromontáže, projektování osvětlení, laboratoř, fotogoniometr, fotospektrometr, kulový integrátor.

Historie

Společnost NBB Bohemia s. r. o. byla založena v Benešově nad Ploučnicí u Děčína dne 18.02.1997. O ně­kolik let dříve, v roce 1993, jsme založili společnost NARVA B.E.L. /ČR s.r.o., která působila na českém trhu jako výhradní obchodní zastoupení společnosti NARVA LIGHTQUELLEN GmbH+CO. Kg (Německo) až do konce roku 2016. Původní název NARVA BEL BOHEMIA s.r.o. se později upravil na zkrácenou verzi NBB Bohemia s.r.o.  Zpočátku jsme se zabývali především distribucí výrobků NARVA a později jsme do svého programu zařadili produkty jiných výrobců a také zavedli vlastní výrobky zejména v oblasti svítidel. V letech 2000–2005 byly zřízeny pobočky v Praze, Ostravě a Plzni. V roce 2007 jsme postavili na zelené louce prodejní centrum v Brně – Horních Heršpicích.


Současnost

V dnešní době společnost provozuje 5 prodejních center na území ČR (Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice a Benešov nad Ploučnicí). Zaměstnává téměř 40 zaměstnanců (2016).

Jsme výrobce LED světelných zdrojů a svítidel.


Naše hlavní činnosti

  • Velkoobchodní a maloobchodní prodej osvětlovací techniky. V této souvislosti provádíme výpočty osvětlovacích soustav a poradenství.
  • Výroba zářivkových a LED svítidel a výroba LED světelných zdrojů
  • Elektromontážní práce


Ekologie

Jako dovozci a distributoři světelných zdrojů jsme zapojeni v kolektivních systémech Retela, Ekokom a Ecobat. Provozujeme sběrná místa pro zpětný odběr a oddělený sběr světelných zdrojů a svítidel, kde může každý (občan/firma) bezplatně odevzdat elektroodpad k recyklaci.

Těšíme se na spolupráci s vámi

obchodní tým NBB Bohemia s.r.o.

Profil společnosti ke stažení
Profil společnosti NBB Bohemia.pdf (2.06 MB)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.