Společnost

O nás

Centrála v Benešově nad Ploučnicí

Sídlo vedení společnosti

Historie

Společnost NBB Bohemia s. r. o. byla založena v Benešově nad Ploučnicí u Děčína dne 18.02.1997. O ně­kolik let dříve, v roce 1993, jsme založili společnost NARVA B.E.L. /ČR s.r.o., která působila na českém trhu jako výhradní obchodní zastoupení společnosti NARVA LIGHTQUELLEN GmbH+CO. Kg (Německo) až do konce roku 2016. Původní název NARVA BEL BOHEMIA s.r.o. se později upravil na zkrácenou verzi NBB Bohemia s.r.o.  Zpočátku jsme se zabývali především distribucí výrobků NARVA a později jsme do svého programu zařadili produkty jiných výrobců a také zavedli vlastní výrobky zejména v oblasti svítidel. V letech 2000–2005 byly zřízeny pobočky v Praze, Ostravě a Plzni. V roce 2007 jsme postavili na zelené louce prodejní centrum v Brně – Horních Heršpicích. V roce 2015 pak přibyla další pobočka v Českých Budějovicích.


Současnost

V dnešní době společnost provozuje 5 prodejních center na území ČR (Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice a Benešov nad Ploučnicí). Zaměstnává téměř 40 zaměstnanců (2016).


Naše hlavní činnosti

  • Velkoobchodní a maloobchodní prodej osvětlovací techniky. V této souvislosti provádíme výpočty osvětlovacích soustav a poradenství.
  • Výroba zářivkových a LED svítidel a výroba LED světelných zdrojů
  • Elektromontážní práce


Ekologie

Jako dovozci a distributoři světelných zdrojů jsme zapojeni v kolektivních systémech Retela, Ekokom a Ecobat. Provozujeme sběrná místa pro zpětný odběr a oddělený sběr světelných zdrojů a svítidel, kde může každý (občan/firma) bezplatně odevzdat elektroodpad k recyklaci.

Těšíme se na spolupráci s vámi

obchodní tým NBB Bohemia s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.