Informace pro odběratele

Informace pro koncové spotřebitele

Informace pro koncové spotřebitele

Proč je výhodné nakupovat na našem e-shopu ?


Naše společnost se již od roku 1990 zabývá dodávkami osvětlovací techniky. Jsme tedy firma s letitými zku­šenostmi a v našem obchodním a technickém týmu jsou odborníci, kteří za ta léta získali mnohé zkušenosti. Sledujeme nejnovější trendy vývoje v osvětlovací technice, a snažíme se odběratelům nabízet pouze kvalitní produkty. Spolupracujeme s mnoha značkovými světovými výrobci.

Neklameme koncové zákazníky, co se týče uvádění technických dat na výrobcích, nebo v technických listech a pravdivě uvádíme všechny údaje.

Registrovaní koncoví odběratelé, tedy ti, kteří mají na našem e-shopu svůj účet, mohou při svých nákupech získat zajímavé výhody a benefity, nebo mají přístup k rozšířeným službám na tomto portále, případně pobírají další výhody.

Například:

  • Mají přístup k pravidelným prodejním akcím (akční nabídky zboží pro koncové zákazníky)
  • Doprava zdarma při překročení finančního limitu 1.000 Kč vč, DPH
  • Využívání technické podpory (Hot-line a Hot-mail) zdarma
  • Zvýhodněné ceny na vybrané výrobky
  • Bonusové body na výběr dárků od nákupu za 100 Kč bez DPH

Zeptejte se na další podrobnosti, nebo rovnou přistupte k registraci Vaší osoby a připojte se k mnoha spokojeným zákazníkům.

 

Všeobecné obchodní podmínky pro koncové odběratele 

Reklamační řád

 

VSEOBECNE-OBCHODNI-PODMINKY-B2C.pdf (533.96 kB)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.