Služby

Poskytování servisních služeb

Zajímá Vás naše řešení?
Ptejte se konzultanta
Ing. Miloš Beznoska +420 725 816 673 beznoska@narva.cz

 

 Servisní zásah vzdáleně nebo na místě
 

Servisní zásah je poskytován jako jednorázový úkon na základě písemné objednávky. Může být poskytován buď vzdáleně, nebo na místě, podle povahy problému. Objednávka musí obsahovat zejména údaje o objednateli, adresu instalovaného zařízení, odpovědnou osobu za objednávku, stručný popis závady, případně důležité doplňující údaje.

Ceny za servisní zásah se řídí ceníkem servisních služeb. V případě servisního zásahu objednatel zajistí servisnímu technikovi možnost nerušené práce i v prodloužené pracovní době. Doba opravy začíná vstupem technika do objektu a končí opuštěním objektu, vyjma prostojů ze strany technika.

V případě objednávky servisu jsou účtovány všechny náklady spojené se servisním zákrokem. Jedná se zejména o dopravní náklady, čas práce technika dle sazby pro daný typ činnosti a cena náhradních dílů. Čas technika strávený na cestě se neúčtuje.

V případě, že se jedná o poruchu zařízení které je v záruce, bude provedena oprava nebo výměna zařízení zdarma, na náklady dodavatele. Záruka na náhradní díly a servisní práce se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami NBB, pokud není ve smlouvě sjednáno jinak.

Aktuální ceník servisních úkonů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.