Novinky

Stali jsme se jediným oficiálním distributorem v ČR finského výrobce LED pěstebních svítidel VALOYA

Stali jsme se jediným oficiálním distributorem v ČR finského výrobce LED pěstebních svítidel VALOYA

28.08.2018

Společnost NBB Bohemia s.r.o. se stala jediným oficiálním distributorem v ČR finského výrobce LED pěstebních svítidel VALOYA.

Společnost VALOYA se od roku 2009 výhradně věnuje výzkumu a vývoji LED svítidel pro osvětlování vertikálních a horizontálních farem, skleníků a dalších podobných aplikací. Je držitelem desítek patentů v této oblasti. Její produkty zahrnují jak LED pěstební trubice, lineární profily se zvýšeným krytím, tak LED high bay pěstební svítidla jako přímé náhrady za tradiční výbojkové osvětlení. Naše společnost navázala úzkou spolupráci s VALOYA již v roce 2016, kdy jsme realizovali na území ČR první zakázky v oblasti LED pěstebního osvětlení.

 

Naše společnost provede komplexní návrh LED pěstebního osvětlovacího systému i pro Váš pěstební projekt, ať se již jedná o sdružené nebo umělé osvětlení. Vzhledem k vyšší pořizovací ceně LED pěstebních svítidel oproti tradičnímu osvětovacímu systému postupujeme podle oficiálně schváleného „SURE STEP“ dokumentu a provádíme profesionální návrh a výběr osvětlovacích těles VALOYA šitou na míru danému projektu (generativní růst, urychlení květenství, vertilizace …) včetně výpočtu návratnosti investice s přihlédnutím k empericky prokazatelnému navýšení produkce u plodin. Soustavy svítidel VALOYA mohou být řiditelné a monitorovatelné externími systémy a tak se mohou stát součástí komlexního řidícího procesu rostlinné produkce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.