Nordeon

Zajímá Vás naše řešení?
Ptejte se konzultanta
Ing. Miloš Beznoska +420 725 816 673 beznoska@narva.cz

Distribuce světelných zdrojů NORDEON v České republice

Kompletní sortiment francouzkého výrobce zářivek máme skladem!

Obchodní zastoupení a distribuce v České republice

NBB Bohemia s.r.o.
Sídliště 693
407 22 Benešov nad Ploučnicí
 www.nordeon.cz

 

Kdo je NORDEON?


Společnost Nordeon je nový inovativní výrobce osvětlovací techniky s více než 60. letými zkušenostmi v oblasti osvětlení. Výroba světelných zdrojů  založena v říjnu roku 2012 s pořízením profesionálního svítidlo výroby a vývoje stránkách společnosti Philips v Springe, Německo. V prosinci 2012 byla skupina Nordeon dále rozšířen o získání odborné lamp výrobním závodě společnosti Philips v Chalon, ve Francii a v listopadu 2013 s rostlinou Philips v Dijonu.

Nordeon Springe je bývalý AEG a Philips vývoj svítidel a výrobní místo. Je to jeden z největších evropských výrobních závodech profesionálních svítidel na bázi LED pro maloobchod, průmysl a venkovní trhy.

Nordeon Chalon je bývalý lampy výrobní místo Philips. Jako bývalý stránce společnosti Philips ve Francii, Nordeon lampy má rozsáhlé zkušenosti ve výrobě standardních a speciálních lineárních zářivek.

Pobočka v Dijonu završuje nabídku našich služeb. Místo se specializuje na balení, logistiky a zákaznických služeb.

Díky tomu, že Nordeon kombinuje energii a rychlost nováčka s více než 60 let zkušeností v oboru osvětlení. Nordeon má téměř 450 vysoce kvalifikovaných lidí v Evropě, aby sloužit zákazníkům v jejich potřeby světla.

Vzhledem k tomu, odprodejů Philips, místo Nordeon Springe prošla významnou transformací vyplývající z komplexního změn a investiční program, který je spuštěn. Tento program závisí na 4 základních stavebních kamenů: další posilování a automatizaci výrobní základnu, rozšíření vývoje a technický tým, vývoj a výrobu nových výrobků Nordeon a dále rozvíjet obchodní organizaci Nordeon je.

Nordeon je dále výrazněji investovat do dalšího budování technické a obchodní schopnosti vyvinout návrh v oblasti marketingu a prodeje lineární zářivky do svých hlavních trzích: průmyslových, obchodních a kancelářských. S výrobní základny v Evropě, Nordeon je schopna nabídnout vysoce kvalitní osvětlovací techniky, s krátkými, pružné dodací lhůty.


 Posláním Nordeon je snížit celkové náklady na vlastnictví a zvýšit zkušenost osvětlení. Toho je dosaženo tím urychluje pronikání LED v Evropě s cílem dosáhnout velkých úspor energie pro naše zákazníky a přispět k udržitelnému planetě. Děláme to tím přehodnocení způsobu osvětlení produkty jsou vyvíjí, vyrábí a prodává, a to i pro stávající osvětlovací techniky, které naši zákazníci nainstalovány, jako TL lampami.


www.nordeon.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.