Chci vědět více

Zajímá Vás naše řešení?
Ptejte se konzultanta
Ing. Miloš Beznoska +420 725 816 673 beznoska@narva.cz

Dvě společnosti na jedné adrese

Společnost NARVA BEL/ČR s.r.o. a společnost NBB Bohemia s.r.o. jsou velmi úzce propojeny majetkovými vztahy a sídlí na stejné adrese. Úkolem obou společností je uvádět na trh výrobky pod zn. NARVA, společnost NBB Bohemia s.r.o. doplňuje obchodní nabídku o své vlastní výrobky, ale je také významným dovozcem osvětlovací techniky z jiných zemí.

 

Společnost NARVA BEL/ČR s.r.o. Byla založena dne 2. srpna 1993 v Děčíně. Společnost byla založena za souhlasu německé společnosti NARVA Lightquellen GmbH v Brand Erbisdorfu jako jediný a výhradní obchodní zástupce v ČR pro distribuci výrobků Brand-Erbisdorfského závodu. V dnešní době tato společnost reprezentuje na českém trhu obchodní značku NARVA a financuje dovoz produktů. Sama však distribuci odběratelům neprovádí, ani neobchoduje s jinými produkty.

 

Obchodní podíly:

Václav Šlambora 76%

NARVA Lichtquellen GmbH + Co KG.  24%

Základní kapitál 10.000.000 Kč

 

Společnost NBB Bohemia s.r.o. byla založena 18.02.1997 v Dě­číně. Tato společnost uvádí na trh výrobky zn. NARVA, ale i výrobky jiných značek. V dnešní době nabídka společnosti obsahuje více jak 5.000 položek světelných zdrojů a svítidel. Kromě obchodní činnosti s výrobky různých výrobců společnost malosériově vyrábí vlastní typy svítidel a některých světelných zdrojů. Společnost provozuje 6 prodejních center v ČR a má 40 zaměstnanců. Společnost prochází každoročně účetním auditem.

Obchodní podíly:

Václav Šlambora 100%

Základní kapitál 200.000 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.