| Objednací číslo: | SKU3018 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | Ovladače pro LED pásky |
| Jmenovitý proud: | 3*4A |
| Jednotkový EAN: | 3800230622242 |
Další fotografie nejsou k dispozici
Technický nákres není k dispozici
Schéma zapojení není k dispozici
| Název položky | Ovladače pro LED pásky |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Nominální životnost (h) | >20 000 hrs h |
| EAN13 (jednotkový) | 3800230622242 |
| Počet ks v balení | 1000 |
| Čistá hmotnost výrobku | 5 g |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0,0000025 m3 |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |
| Nominální proud | 3*4A A |
| Jmenovitá životnost | 20000 h |