Přisazené kruhové LED svítidlo bílé, 3CCT
| Objednací číslo: | 268020030 |
| Značka: | NBB |
| Typ / Popis výrobku: | Přisazené kruhové LED svítidlo bílé, 3CCT |
| Nominální napětí (V): | 230-240 |
| Index barevného podání CRI: | > 80 |
| Měrný výkon: | 80 |
| Jednotkový EAN: | 8595209976949 |
Přisazené kruhové LED svítidlo bílé, 3CCT
Technický nákres není k dispozici
Technický list MARINA ROUND OP 38W/DIP 3K/4K/6K Ø400*42mm ABS+PS WHITE IP44 80lm/W
Schéma zapojení není k dispozici
| Název položky | MARINA ROUND OP 38W/DIP 3K/4K/6K pr400*42mm ABS+PS WHITE |
| Typ/popis výrobku | Přisazené kruhové LED svítidlo bílé, 3CCT |
| Značka/výrobce | NBB |
| Nominální životnost (h) | 30 000 h |
| Nominální napětí (V) | 230-240 V |
| Stmívatelné | NE |
| Svítidlo se světelným senzorem | NE |
| Montáž zavěšením | ANO |
| Vhodné pro montáž na stěnu | ANO |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP44 |
| Vestavná montáž | NE |
| Svítidlo vhodné pro přisazenou montáž | ANO |
| Vhodné pro montáž na Track lištu | NE |
| Montáž na strop | ANO |
| Typ čipu | SMD3528 |
| Rozměry (mm) | 400x42 mm |
| Barva tělesa | Bílá |
| Čistá hmotnost výrobku | 890 g |
| Materiál tělesa svítidla | plast ABS |
| Materiál krytu | opal PS |
| Mechanická (rázová) odolnost | IK05 |
| UGR - koeficient oslnění | 22 |
| Index barevného podání CRI | 80 Ra |
| Kód barvy | 830,840,860 (CCT DIP) |
| Efektivní světelný tok | 3720 lm |
| Přepínatelná barevná teplota | ANO |
| Účiník λ (PF) | 0,9 |
| Měrný výkon | 80 lm/W |
| Driver součástí dodávky | ANO |
| Minimální pracovní teplota okolí - Ta | -5 °C |
| Ochrana předřadníku proti přepětí | ANO |
| T.H.D. | <23 % |
| Svítidlo s pohybovým senzorem | NE |
| Typ předřadníku | Spínaný |
| Pracovní teplota okolí | 30 °C |
| Výkon | 38 W |
| Požární odolnost "F" | ANO |
| Dodatečné informace | Přepínatelná barevna teplota pomocí DIP switche |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | www.nbb.cz/gprs |
| Třída ochrany před nebezpečným dotykem neživých částí | II. třída |
| Certifikace výrobku | CE, RoHS |