| Objednací číslo: | SKU2120424 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED pouliční svítidlo |
| Nominální napětí (V): | AC:120-240V |
| Barevná teplota CCT: | 4000K |
| Index barevného podání CRI: | > >70 |
| Měrný výkon: | 135 lm/W |
| Jednotkový EAN: | 3800157678001 |
| Záruka: | 60 měsíců |
Další fotografie nejsou k dispozici
Technický nákres není k dispozici
Schéma zapojení není k dispozici
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Nominální životnost (h) | 25,000 Hours h |
| Nominální napětí (V) | AC:120-240V V |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP65 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-59ST |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | D |
| Cykly zapnití/vypnutí > | >15000 |
| Výkon | 50W W |
| Způsob provozu | -20°C to +45°C |
| Barevná teplota CCT | 4000K K |
| Index barevného podání CRI | >70 Ra |
| Odstín slovně dle EN12464-1 | Natural White |
| Efektivní světelný tok | 5740 lm lm |
| Vyzařovací úhel | 115° ° |
| Měrný výkon | 135 lm/W lm/W |
| Frekvence sítě | 50 - 60 Hz |
| Typ čipu | SMD Samsung Chip |
| Rozměry (mm) | 470x99x149mm mm |
| Počet ks v balení | 2 |
| Barva tělesa | Grey |
| Čistá hmotnost výrobku | 4430 g |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0.023195 m3 |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |