| Objednací číslo: | SKU212118 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED pásek RGB |
| Nominální napětí (V): | 12.XII |
| Jmenovitý proud: | 0.29A/m. |
| Nominální příkon: | 4,8 |
| Světelný tok (lm): | 500 |
| Měrný výkon: | 104 |
| Jednotkový EAN: | 3800230621528 |
Další fotografie nejsou k dispozici
Technický nákres není k dispozici
Technický list LED Strip SMD5050 - 30 LEDs RGB Waterproof /silicone/, VT-5050 IP65
Schéma zapojení není k dispozici
| Název položky | LED pásek RGB |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Materiál | PCB |
| Nominální životnost (h) | 20,000 hrs h |
| Nominální napětí (V) | DC:12V V |
| Stmívatelné | Ne |
| Třída energetické účinnosti (norma zrušena!) | A+ |
| Nominální napětí (V) | 12.XII V |
| Stupeň krytí dle IEC 60529 (IP) | IP65 |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP65 |
| Výkon na metr | 4W W |
| Skupina produktu V-TAC | VT-5050-30 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | G |
| Cykly zapnití/vypnutí > | 15000 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157676274 |
| Teplota | -0,444444444 °C |
| Způsob provozu | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working c |
| Dělitelnost (pro LED pásky) | Copper pads spaced every 3 LEDs. Cut only on the given cut l |
| Počet spínacích cyklů do předčasné poruchy | 15000 |
| Jmenovitá životnost | 20000 h |
| Startovací doba | 0.001 sec (instant on) s |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |
| Nominální příkon | 4,8 W |
| Nominální proud | 0.29A/m. A |
| Typ čipu | SMD5050 |
| Počet ks v balení | 400 |
| Šířka | 10 mm mm |
| Čistá hmotnost výrobku | 70 g |
| Materiál | PCB |
| Počet čipů | 30 |
| Počet světelných bodů na metr | 30 LED/m. |
| Barva tělesa V-TAC | White |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0,000228 m3 |
| Světelný tok na 1m | 70 lm lm |
| Světelný tok (lm) | 500 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Odstín slovně dle EN12464-1 | RGB |
| Vyzařovací úhel | 120° ° |
| Barva světla | RGB |
| Měrný výkon | 104 lm/W |