| Objednací číslo: | SKU3338 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | Ovladač pro LED pásek |
| Jmenovitý proud: | <6A Each Channel |
| Jednotkový EAN: | 3800157634618 |
Další fotografie nejsou k dispozici
Technický nákres není k dispozici
Schéma zapojení není k dispozici
| Název položky | Ovladače pro LED pásky |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Typ svítidla | 24V: 576W |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-2424 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | DC: 12-24V |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157634618 |
| Teplota | -0,444444444 °C |
| Způsob provozu | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working c |
| Poznámka | LED Strip V-TAC RGB + W/WW |
| Nominální proud | <6A Each Channel A |
| Počet ks v balení | 50 |
| Průměr výložníku | 4 channels" mm |
| Čistá hmotnost výrobku | 225 g |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0,0005 m3 |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |