| Objednací číslo: | SKU3340 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | Ovladač pro LED pásek |
| Jmenovitý proud: | <6.6A Each Channel |
| Jednotkový EAN: | 3800157634632 |
Další fotografie nejsou k dispozici
Technický nákres není k dispozici
Technický list LED RGB Controller With 20 Key RF Remote Control Small, VT-2421
Schéma zapojení není k dispozici
| Název položky | Ovladače pro LED pásky |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Typ svítidla | 24V: 480W |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-2421 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | DC: 12-24V |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157634632 |
| Teplota | -0,444444444 °C |
| Způsob provozu | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working c |
| Poznámka | LED Strip V-TAC RGB |
| Nominální proud | <6.6A Each Channel A |
| Počet ks v balení | 100 |
| Průměr výložníku | 3 channels" mm |
| Čistá hmotnost výrobku | 115 g |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0,00035 m3 |