| Objednací číslo: | SKU3101 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED spínaný zdroj v krytí IP65 |
| Nominální příkon: | 100 |
| Použití: | LED drivery |
Další fotografie nejsou k dispozici
Technický nákres není k dispozici
Schéma zapojení není k dispozici
| Název položky | LED spínaný zdroj v krytí IP65 |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Nominální životnost (h) | 20 000 hrs h |
| Třída energetické účinnosti (norma zrušena!) | A+ |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP65 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-22101 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | A+ |
| Cykly zapnití/vypnutí > | 15000 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157605991 |
| Teplota | -0,444444444 °C |
| Výkon | 100W W |
| Způsob provozu | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working c |
| Počet spínacích cyklů do předčasné poruchy | 15000 |
| Jmenovitá životnost | 20000 h |
| Startovací doba | 0.001 sec (instant on) s |
| Nominální příkon | 100 W |
| Čistá hmotnost výrobku | 0 g |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE |