Technický nákres není k dispozici
Schéma zapojení není k dispozici
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Nominální životnost (h) | 25,000 Hours h |
| Nominální napětí (V) | AC:220-240V V |
| Typ patice | E27 |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-290 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | F |
| Cykly zapnití/vypnutí > | >20000 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800170252813 |
| Výkon | 6,5W W |
| Způsob provozu | -20°C to +45°C |
| Ekvivalent žárovky | 45W W |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |
| Frekvence sítě | 50Hz Hz |
| Typ čipu | SMD CREE |
| Rozměry (mm) | 45x80mm mm |
| Počet ks v balení | 200 |
| Výška | 80 mm mm |
| Barva tělesa | White |
| Čistá hmotnost výrobku | 20 g |
| Tvar baňky | G45 |
| Materiál | Thermoplastic |
| Průměr lampy | 45 mm mm |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0.000202 m3 |
| Barevná teplota CCT | 4000K K |
| Index barevného podání CRI | >80 Ra |
| Odstín slovně dle EN12464-1 | Natural White |
| Efektivní světelný tok | 600 lm lm |
| Vyzařovací úhel | 180° ° |