| Objednací číslo: | SKU212714 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED žárovka/LED žárovka R7S |
| Nominální napětí (V): | AC:220-240V |
| Barevná teplota CCT: | 4000K |
| Index barevného podání CRI: | > >80 |
| Měrný výkon: | 100 lm/W |
| Použití: | Komponenty pro LED osvětlení |
Další fotografie nejsou k dispozici
Technický nákres není k dispozici
Schéma zapojení není k dispozici
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Nominální životnost (h) | 20,000 Hours h |
| Nominální napětí (V) | AC:220-240V V |
| Typ patice | R7s |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-2237 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | F |
| Cykly zapnití/vypnutí > | >20000 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157696999 |
| Výkon | 7W W |
| Ekvivalent žárovky | 50W W |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |
| Frekvence sítě | 50Hz Hz |
| Typ čipu | SMD |
| Výška | 78 mm mm |
| Barva tělesa | White |
| Čistá hmotnost výrobku | 30 g |
| Materiál | Thermoplastic |
| Průměr lampy | 28 mm mm |
| Objem měrné jednotky | 0.000103 m3 |
| Barevná teplota CCT | 4000K K |
| Index barevného podání CRI | >80 Ra |
| Odstín slovně dle EN12464-1 | Natural White |
| Efektivní světelný tok | 700 lm lm |
| Vyzařovací úhel | 360° ° |
| Měrný výkon | 100 lm/W lm/W |