Technický nákres není k dispozici
Schéma zapojení není k dispozici
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Nominální životnost (h) | 30 000 hrs h |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-8338 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | D |
| Cykly zapnití/vypnutí > | >15000 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157663885 |
| Výkon | 38W W |
| Způsob provozu | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working c |
| Barevná teplota CCT | 4000K K |
| Index barevného podání CRI | >80 Ra |
| Odstín slovně dle EN12464-1 | Natural White |
| Efektivní světelný tok | 5900 lm lm |
| Vyzařovací úhel | 120° ° |
| Účiník λ (PF) | >0.9 |
| Měrný výkon | 155 lm/W lm/W |
| Frekvence sítě | 50Hz Hz |
| Typ čipu | SMD |
| Rozměry (mm) | 1500 x 75 x 24 mm mm |
| Počet ks v balení | 30 |
| Barva tělesa | White |
| Čistá hmotnost výrobku | 550 g |
| Materiál | Plastic |
| Objem měrné jednotky | 0,003742 m3 |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |