| Objednací číslo: | SKU1471 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED Downlight fasádové |
| Nominální napětí (V): | DC:12V |
| Barevná teplota CCT: | 6500K |
| Index barevného podání CRI: | > >80 |
| Jednotkový EAN: | 3800157643696 |
Další fotografie nejsou k dispozici
Technický nákres není k dispozici
Schéma zapojení není k dispozici
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Nominální životnost (h) | 20 000 hrs h |
| Nominální napětí (V) | DC:12V V |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP67 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-1171 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | G |
| Cykly zapnití/vypnutí > | 15000 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157643696 |
| Rozměry instalačního otvoru | Ă43 mm mm |
| Způsob montáže | Recessed |
| Dodatečné informace | 4 Way Light |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |
| Výkon | 1W W |
| Způsob provozu | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working c |
| Typ čipu | SMD |
| Rozměry (mm) | Ă60 x 93mm mm |
| Počet ks v balení | 50 |
| Tvar | Round |
| Barva tělesa | White |
| Čistá hmotnost výrobku | 118 g |
| Materiál | PC, AL |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0,00036 m3 |
| Barevná teplota CCT | 6500K K |
| Index barevného podání CRI | >80 Ra |
| Maximální svítivost (Cd) | 5.43 Cd Max. Cd |
| Odstín slovně dle EN12464-1 | White |
| Efektivní světelný tok | 10 lm lm |
| Vyzařovací úhel | 90° ° |
| Účiník λ (PF) | >0.4 |