| Objednací číslo: | SKU20005 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED Track svítidlo |
| Nominální napětí (V): | AC: 220-240V |
| Barevná teplota CCT: | 5700K |
| Index barevného podání CRI: | > >90 |
| Záruka: | 60 měsíců |
Další fotografie nejsou k dispozici
Technický nákres není k dispozici
Schéma zapojení není k dispozici
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Nominální životnost (h) | 30 000 hrs h |
| Nominální napětí (V) | AC: 220-240V V |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-416 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | F |
| Cykly zapnití/vypnutí > | >20000 |
| Výkon | 12W W |
| Způsob provozu | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working c |
| Barevná teplota CCT | 5700K K |
| Index barevného podání CRI | >90 Ra |
| Maximální svítivost (Cd) | / Cd |
| Odstín slovně dle EN12464-1 | White |
| Efektivní světelný tok | 960 lm lm |
| Vyzařovací úhel | 30° ° |
| Účiník λ (PF) | >0.9 |
| Frekvence sítě | 50Hz Hz |
| Typ čipu | SAMSUNG Chip |
| Rozměry (mm) | 138 x 35 mm mm |
| Počet ks v balení | 40 |
| Barva tělesa | White |
| Čistá hmotnost výrobku | 569 g |
| Materiál | Aluminium |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0,000924 m3 |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |