| Objednací číslo: | SKU3335 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | 1m plastový profil se šroubky pro Neon Flex |
Další fotografie nejsou k dispozici
Technický nákres není k dispozici
Schéma zapojení není k dispozici
| Název položky | 1m plastový profil se šroubky pro Neon Flex |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Nominální životnost (h) | 20 000 hrs h |
| Třída energetické účinnosti (norma zrušena!) | A+ |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | A+ |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157607902 |
| Jmenovitá životnost | 20000 h |
| Čistá hmotnost výrobku | 0 g |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE |