Ukončení výroby v závodě NARVA Brand Erbisdorf

Zajímá Vás naše řešení?
Ptejte se konzultanta
Ing. Miloš Beznoska +420 725 816 673 beznoska@narva.cz

 

Vážení zákazníci,

Oznamujeme Vám, že ke 14.11.2016 německá společnost NARVA Lichtquellen GmbH+CO. KG, ukončila po mnoha letech produkci světelných zdrojů pro všeobecné osvětlování. Končí tím skoro padesátiletá éra, kdy se značka NARVA prezentovala jako jeden z významých evropských výrobců osvětlovací techniky, s působností nejen v Evropě, ale i mnoha státech světa. Uvedené důvody jsou nevůle majoritního vlastníka pokračovat v tomto směru výroby a větší orientace na výrobu světelných zdrojů pro solária pod značkou SOLIGHT. Obchod s těmito speciálními světelnými zdroji pod touto značkou v rámci celkového objemu poloviny světového trhu je pro majoritního vlastníka důležitější, než výroba klasických světelných zdrojů. Domníváme se však, že v pozadí tohoto vývoje může být provázanost NARVY a OSRAMU. OSRAM jak je známo byl v nedávné době prodán čínskému investorovi, což mohlo mít dopad na dodávky některých komponentů pro výrobu zářivek, které NARVA od OSRAMU pro výrobu kupovala. Ať jsou důvody jakékoliv, jisté je jedno. Výroba v závodu NARVA Brand Erbisdorf byla definitivně zastavena.

Z těchto důvodů už nebudeme moci nadále provádět distribuci světelných zdrojů NARVA, z produkce výše uvedeného závodu.

 

Ukončení produkce se týká zejména:

– Lineárních zářivek T5 a T8, všech typů, barev a modifikací

– Kompaktních zářivek, všech typů, barev a modifikací

– LED sortimentu

 

Děkujeme všem kolegům, spolupracovníkům a stálým odběratelům, kteří podporovali značku NARVA v posledních 25 letech. 

 

Doprodej zásob:

V našem centrálním skladu jsme pro Vás připravili doprodej produktů NARVA. Všechny produkty najdete v našem e-shopu v kapitole Doprodej. Využijte snížených cen, tato nabídka platí pouze do vyprodání skladových zásob. Abychom mohli i nadále dodávat na trh lineární zářivky, navázali jsme spolupráci s francouzkým výrobcem, který vyrábí lineární zářivky T5 a T8 pod značkou NORDEON. Více informací zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.