Svítidla High-bay SAULA

Zajímá Vás naše řešení?
Ptejte se konzultanta
Ing. Miloš Beznoska +420 725 816 673 beznoska@narva.cz


SAULA je ekonomické energeticky úsporné svítidlo pro výšky  8–15m a v porovnání s tradičním osvětlením zajišťuje okamžitou  50% úsporu. Úspory dosažené svítidly s inteligentními senzory mohou překročit 80%. SAULA dokáže především výrazně omezit spotřebu elektrické energie, výrazně snížit nároky na údržbu, zlepšit pracovní prostředí díky lepší kvalitě osvětlení a poskytnout větší míru kontroly nad spotřebou elektrické energie.

Ve svítidlech SAULA LED LN  jsou použity výhradně LED moduly PHILIPS FORTIMO LED Line High Flux, což jsou komponenty nejvyšší standardní třídy společnosti PHILIPS a LED drivery PHILIPS XITANIUM iXt.

Svítidla mohou být vybavena systémem CLO (Constant Lumen Output) kdy celá osvětlovací soustava zaručuje stabilní světelný výkon a tím i dodržení hygienických norem pro osvětlení po celou dobu životnosti soustavy.

Svítidla Saula se vyrábí v mnoha modifikacích. Jednotlivé varianty mohou být stmívatelné analogově, DALI, nebo mohou být vybavena nouzovým module, optikou pro umístění ve velkých výškách. Svítidla lze přeprogramovat na vyšší nebo nižší výkon pomocí programátoru aniž by se musela demontovat.

Z tohoto důvodu neobsahuje naše nabídka konkrétní typy svítidel s konkrétní výbavou. Svítidla a celá osvětlovací soustava se vyrábí na míru, na základě individuálních požadavků zákazníka.

Naše společnost provádí výpočty umělého osvětlení, návrhy rozsáhlých osvětlovacích soustav, dodává veškerou technologii a navrhuje řízení soustav na míru, dle místní situace a přání zákazníka. Naše návrhy a osvětlovací soustavy jsou profesionální a funkční. Po uvedení do provozu provádíme i záruční a pozáruční servis.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.