| Objednávacie číslo: | 999930001 |
| Typ / Popis výrobku: | USB flash disc |
| Jednotkový EAN: | 8595209948700 |
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
Technický nákres nie je k dispozícii
Schéma zapojenia nie je k dispozícii
| Název položky | USB flash disc 4GB |
| Typ/popis výrobku | USB 4GB |
| Značka/výrobce | NBB |
| Způsob připojení | USB typ A, samec |
| Typ napětí | 5V DC |