| Objednávacie číslo: | 268020040 |
| Značka: | NBB |
| Typ / Popis výrobku: | Přisazené kruhové LED svítidlo bílé, 3CCT |
| nominálne napätie: | 230-240 |
| Index farebného podania CRI: | > 80 |
| Merný výkon: | 80 |
| Jednotkový EAN: | 8595209976956 |
Technický nákres nie je k dispozícii
Technický list MARINA ROUND OP 48W/DIP 3K/4K/6K Ø500*43mm ABS+PS WHITE IP44 80lm/W
Schéma zapojenia nie je k dispozícii
| nominálne napätie | 230-240 V |
| stmievateľné | NE |
| Svietidlo so svetelným senzorom | NE |
| montáž zavesením | ANO |
| Název položky | MARINA ROUND OP 48W/DIP 3K/4K/6K pr500*43mm ABS+PS WHITE |
| Typ/popis výrobku | Přisazené kruhové LED svítidlo bílé, 3CCT |
| Značka/výrobce | NBB |
| Nominální životnost (h) | 30 000 h |
| Vhodné pro montáž na stěnu | ANO |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP44 |
| Vestavná montáž | NE |
| Svítidlo vhodné pro přisazenou montáž | ANO |
| Vhodné pro montáž na Track lištu | NE |
| Montáž na strop | ANO |
| Farba telesa | Bílá |
| Čistá hmotnosť výrobku | 1120 g |
| Materiál telesa svietidla | plast ABS |
| Materiál krytu | opal PS |
| Mechanická (rázová) odolnosť | IK05 |
| Typ čipu | SMD3528 |
| Rozměry (mm) | 500x43 mm |
| Index farebného podania CRI | 80 Ra |
| Kód farby | 830,840,860 (CCT DIP) |
| Efektívny svetelný tok | 4900 lm |
| UGR - koeficient oslnění | 22 |
| Přepínatelná barevná teplota | ANO |
| Merný výkon | 80 lm/W |
| Účiník λ (PF) | 0,9 |
| Svietidlo s pohybovým senzorom | NE |
| typ predradníka | Spínaný |
| Pracovná teplota okolia | 30 °C |
| Výkon | 48 W |
| Minimálna prevádzková teplota prostredia - Ta | -5 °C |
| Driver součástí dodávky | ANO |
| Ochrana předřadníku proti přepětí | ANO |
| T.H.D. | <24 % |
| Požární odolnost "F" | ANO |
| Dodatečné informace | Přepínatelná barevna teplota pomocí DIP switche |
| Trieda ochrany pred nebezpečným dotykom neživých častí | II. třída |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, RoHS |