| Objednávacie číslo: | 248100070 |
| Značka: | NBB |
| Typ / Popis výrobku: | LED žárovka |
| Jmenovité napětí (V): | 230 - 240 |
| nominálny prúd: | 73 |
| Nominální příkon: | 9 |
| Odstín/Barva: | teplá bílá |
| Farebná teplota CCT: | 3000 K |
| Index farebného podania CRI: | > 80 |
| Svetelný tok (lm): | 806 |
| Jednotkový EAN: | 8595209977229 |
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
Technický nákres nie je k dispozícii
Schéma zapojenia nie je k dispozícii
| Farba | Bílá |
| Typ pätice | E27 |
| stmievateľné | Ne |
| Nominálne napätie (V) | 230 - 240 V |
| Název položky | LQ-X G45 E27 8,5W/830 806lm (F class) 220-240VAC NBB |
| Typ/popis výrobku | LED světelný zdroj pro všeobecné osvětlování |
| Značka/výrobce | NBB |
| Typ zdroje | G45 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | F |
| Stmívatelné běžnými stmívači | Ne |
| priemer | 45 mm |
| Tvar banky | Standard |
| Dĺžka | 90 mm |
| Provedení skla/krytu | Matný |
| Svetelný tok (lm) | 806 lm |
| Farebná teplota CCT | 3000 K K |
| Index farebného podania CRI | 80 Ra |
| Kód farby | 830 |
| Odstín/Barva | teplá bílá |
| Kategorie světelného odstínu | Teplá <3500K |
| Souřadnice chromatičnosti X | 0,440 |
| Souřadnice chromatičnosti Y | 0,403 |
| nominálny prúd | 73 mA |
| Príkon svetelného zdroja | 9 W |
| Nominální příkon | 9 W |
| Jmenovitá životnost | 20000 h |
| Vážená energetická spotřeba (AGGR) | 9 kWh/1000h |
| Činitel funkční spolehlivosti | 1 |
| Užitečný světelný tok Φuse (2019/2015) | 806 lm |
| Účiník (DF) | >0,5 |