| Objednávacie číslo: | 248100030 |
| Značka: | NBB |
| Typ / Popis výrobku: | LED žárovka |
| Jmenovité napětí (V): | 230 - 240 |
| nominálny prúd: | 75 |
| Nominální příkon: | 10,5 |
| Odstín/Barva: | chladná bílá |
| Farebná teplota CCT: | 4000 |
| Index farebného podania CRI: | > 80 |
| Svetelný tok (lm): | 1055 |
| Jednotkový EAN: | 8595209977090 |
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
Technický nákres nie je k dispozícii
Schéma zapojenia nie je k dispozícii
| Farba | Bílá |
| Typ pätice | E27 |
| stmievateľné | Ne |
| Nominálne napätie (V) | 230 - 240 V |
| Název položky | LQ-X A60 E27 10,5W/840 1055lm (F class) 220-240VAC NBB |
| Typ/popis výrobku | LED světelný zdroj pro všeobecné osvětlování |
| Značka/výrobce | NBB |
| Typ zdroje | A60 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | F |
| Stmívatelné běžnými stmívači | Ne |
| priemer | 59 mm |
| Tvar banky | Standard |
| Dĺžka | 112 mm |
| Provedení skla/krytu | Matný |
| Svetelný tok (lm) | 1055 lm |
| Farebná teplota CCT | 4000 K |
| Index farebného podania CRI | 80 Ra |
| Kód farby | 840 |
| Odstín/Barva | chladná bílá |
| Kategorie světelného odstínu | Neutrální <5300K |
| Souřadnice chromatičnosti X | 0,380 |
| Souřadnice chromatičnosti Y | 0,380 |
| nominálny prúd | 75 mA |
| Príkon svetelného zdroja | 11 W |
| Nominální příkon | 10,5 W |
| Jmenovitá životnost | 20000 h |
| Vážená energetická spotřeba (AGGR) | 11 kWh/1000h |
| Činitel funkční spolehlivosti | 1 |
| Užitečný světelný tok Φuse (2019/2015) | 1055 lm |
| Účiník (DF) | >0,7 |