| Objednávacie číslo: | 253466455 |
| Značka: | Gracion |
| Typ / Popis výrobku: | LED zapuštěné světlo R86 |
| Jmenovité napětí (V): | 220 - 240 |
| Farebná teplota CCT: | 3000 |
| Index farebného podania CRI: | > 95 |
| Svetelný tok (lm): | 5850 |
| Merný výkon: | 81,25 |
| Jednotkový EAN: | 8595209968777 |
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
Technický nákres nie je k dispozícii
Schéma zapojenia nie je k dispozícii
| stmievateľné | Ne |
| inštalačná hĺbka | 150 mm |
| S konektorom | Ano |
| Nominálne napätie (V) | 220 - 240 V |
| Krytie podľa IEC 60529 (IP) | IP20 |
| Príkon svetelného zdroja | 36 W |
| typ napätia | AC |
| Šírka | 305 mm |
| reflektor | Matný |
| Farba telesa | Bílá |
| Šírka inštalačného otvoru | 295 mm |
| Dĺžka | 160 mm |
| Výška / hĺbka (mm) | 128 mm |
| Materiál telesa svietidla | Aluminium |
| Dĺžka inštalačného otvoru | 150 mm |
| Svetelný tok (lm) | 5850 lm |
| Farebná teplota CCT | 3000 K |
| uhol vyžarovania | 24 ° |
| Index farebného podania CRI | 95 Ra |
| Kód farby | 930 |
| Maximálna činiteľ oslnenia (pozdĺžne) | 19 |
| Maximálna činiteľ oslnenia (priečne) | 19 |
| typ osvetlenia | Přímé |
| Charakteristika vyžarovania | Symetrické |
| Efektívny svetelný tok | 5850 lm |
| Merný výkon | 81,25 lm/W |
| typ predradníka | LED driver CC |
| Vhodné pre časté spínanie | Ano |
| Pracovná teplota okolia | -20/+40 °C |
| spôsob montáže | Vestavná |
| Svetelný zdroj je súčasťou dodávky svietidla | Ano |
| Trieda ochrany pred nebezpečným dotykom neživých častí | Dvojitou izolací |